Marka Yaratıcıları

QSS Türkiye > Marka Yaratıcıları

Francisco
Dr. Francisco Kerdel
Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalında Dermatoloji uzmanlığını tamamlamıştır. Miami Üniversitesi Hastanesi Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanıdır. Uluslararası Dermatoloji Birliğinin başkanı olarak görev yapmaktadır ve American Academy of Dermatology üyesi, Uluslararası Dermatoloji Eğitimi Vakfı’nın kurucusudur. 200’den fazla kongreye konuşmacı olarak katılmış olup, 150’den fazla yayınlanmış makalesi ve 55 kitap bölümü yazarlığı mevcuttur.

 

 

 martin
Dr. Martin Zaiac
Mount Sinai Hastanesi Dermatoloji Bölümü Başkanlığı ve Miami Üniversitesi Dermatoloji Bölümü eş başkanlığı görevine devam etmektedir. American Academy of Dermatology üyesi, Uluslararası Dermatoloji Eğitimi Vakfı’nın kurucularından olan Zaiac, 80’den fazla kongrede konuşmacı olarak sunum, 50’dan fazla tıbbi çalışma ve uluslararası yayın yapmıştır.

 

 

melvin
Dr. Melvin L. Elson
Amerika Vanderbilt Universitesi’nde Dahiliye Uzmanlığını, ardından Vanderbilt Üniversitesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda Dermatoloji Uzmanlığını tamamlamıştır. Amerika Duke Üniversitesi Dermatoloji Bölümü’nde öğretim üyesi olarak görevine devam etmektedir. Uzun Yaşam Enstitüsü’nün kurucusu ve başkanı olan Elson, 100’den fazla bilimsel makale yazmış, 1 Dermatoloji Ders Kitabı, 2 adet «Yaşlanma, Fotoyaşlanma ve Topikal Vitaminler» ve «Cilt Aldatmacası: Güzel Olmak İçin Ölmek» isimli kitapları okurlarla buluşturmuştur. ≠5,510,391 US nolu Topikal Vitamin K kullanım patentinin sahibidir.

 

 

Eduardo
Dr. Eduardo Weiss
Oldukça prestijli Hollywood Dermatoloji & Kozmetik Kliniğinin Şefidir. American Academy of Dermatology üyesi, Amerikan Mohs Cerrahisi Birliği üyesi , Amerikan Kozmetik Cerrahi Birliği üyesidir. 46 uluslararası yayın, 8 medikal kitap bölüm yazarı ve 100’den fazla kongrede konuşmacı olarak görev yapmıştır.