Q-STRIXIN™ FACIAL MICRO – ACTIVE EMULSION (Q-Strixin™ Mikro – Aktif Emulsiyon)

QSS Türkiye > Yaşlanma Karşıtı Bakım > Yüz > Q-STRIXIN™ FACIAL MICRO – ACTIVE EMULSION (Q-Strixin™ Mikro – Aktif Emulsiyon)

Q-STRIXIN™ FACIAL MICRO – ACTIVE EMULSION (Q-Strixin™ Mikro – Aktif Emulsiyon)

MicroActiveEmulsion

Cildin sıkılaşmasına ve kırışıkların giderilmesine yardımcı, çatlakları tedavi edici içeriklerle zenginleştirilmiş krem.

İçerik:
Palmitoil Pentapeptide – 3: Doku iyileştirici özelliktedir.
Palmitoil Oligopeptide: Retinoik asit benzeri etki gösterir.
Asetil Hexapeptide – 3: Kırışıklık giderici ve botoksa benzer etki gösterir.
Siegesbeckia Orientalis Özü: Kollajen matriksin yeniden oluşumunda, yaraların iyileşmesinde ve dokuların yeniden üretilmesinde etkilidir. Cilt esnekliğini iyileştirmeye yardımcı olur. Belirgin izlerin ve yaraların görünümünü azaltmaya yardımcıdır.

Emblica: Yapılan araştırmalar, Emblica bitkisinin güçlü geniş spektrumlu antioksidan özelliği taşıdığını ve cilt lekelerini açtığını göstermiştir.

Özellik:
Cildin sıkılaşmasına yardımcı olan, kırışıklık giderici ve botoksa benzer etki gösteren nemlendirici bazlı emülsiyondur.
Cilde hızla nüfus eder ve hücre yenilenmesini harekete geçirir. Yüz cilt tonusunun ve dokusunun düzeltilmesine yardımcı olur.
Hassas cilt tiplerinde de kullanılabilir.

Kullanım:
Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez, hedef bölgelere az miktarda uygulayınız. Daha hızlı sonuç almak için günde üç kez kullanılabilirsiniz. Ürün emilinceye kadar dairesel hareketlerle cilde nazikçe masaj yapınız. En az 8 hafta boyunca günde iki kez kullanınız. İstediğiniz sonuçları elde ettikten sonra, sürekli bakım için günde 1 kez uygulamaya devam ediniz.